Asociacijos nariai

SERTIFIKUOTI BROKERIAI

ASOCIACIJOS NARIAI

NT BROKERĖ

Joana Zinkevičienė

NT BROKERĖ

Lilija Semionova

NT BROKERĖ

Solveiga Rimkutė

NT BROKERIS

Darius Speičys

NT BROKERIS

Virgilijus Sugintas

NT BROKERIS

Daniel Žamoit

NT BROKERIS

Nerijus Jukna

NT BROKERIS

Aleksandras Grybauskas

NT BROKERĖ

Natalja Panavienė

NT BROKERĖ

Monika Ilgūnaitė

NT BROKERĖ

Kristina Staniulė

NT BROKERIS

Andžejus Gribovskis

NT BROKERIS

Ruslan Adaškevič

NT BROKERIS

Andrej Olechnovič

VYSTOTOJO ATSTOVĖ/NT PARDAVIMŲ VADYBININKĖ

Julija Bykova

NT BROKERĖ

Joana Zinkevičienė

NT BROKERĖ

Lilija Semionova

Keliu sau didelius tikslus tiek gyvenime, tiek darbe. Esu azartiškas žmogus, orientuotas į rezultatą ir žinantis kaip jį pasiekti.

Nuoširdžiai myliu savo darbą, todėl užtikrinu, jog pardavimo, pirkimo procesai su manimi vyks  sklandžiai, kultūringai, be streso ir paliks Jums tik pačius geriausius įspūdžius.

Kreipkitės, jei reikės patarimo, pagalbos, norėsite pirkti ar parduoti savo Nekilnojamąjį Turtą.

NT BROKERĖ

Solveiga Rimkutė

NT BROKERIS

Darius Speičys

Profesionaliai teikiu nekilnojamojo turto pirkimo, pardavimo, nuomos paslaugas Elektrėnų, Trakų, Kaišiadorių savivaldybėse.

NT BROKERIS

Virgilijus Sugintas

NT BROKERIS

Daniel Žamoit

Po 17 metų karjeros valstybės tarnyboje (sunkių ir labai sunkių nusikaltimų tyrimai policijoje ir muitinėje), pradėjau teikti profesionalias paslaugas nekilnojamo turto srityje.

Savo turto pirkimo, pardavimo ar nuomos procesų suvaldymą  palikite man. Atliksiu tai sąžiningai ir palankiausiomis Jums sąlygomis.

Paslaugos:

  • NT PARDAVIMAS – 2,5% (priklausomai nuo NT vertės);
  • NT NUOMA – vieno mėnesio nuomos mokesčio dydžio komisinis;
  • NT nuomos ADMINISTRAVIMAS – 10% nuo mėnesinio nuomos mokesčio.
NT BROKERIS

Nerijus Jukna

Paslaugos:
– NT PARDAVIMAS – 2,5% (priklausomai nuo NT vertės);
– NT NUOMA – vieno mėnesio nuomos mokesčio dydžio komisinis.

NT BROKERIS

Aleksandras Grybauskas

Esu nekilnojamojo turto brokeris Aleksandras Grybauskas. Padėsiu sėkmingai parduoti Jūsų nekilnojamąjį turtą. Mano 10 metų patirtis pardavimo srityje, 5 metai NT srityje ir žinios leidžia padėti žmonėms parduodant ar įsigyjant nekilnojamąjį turtą, surasti išeitį net ir sudėtingiausiose situacijose, kur reikalingi nestandartiniai sprendimai. Savo darbe didžiausią dėmesį skiriu paprastam ir nuoširdžiam bendravimui su klientais, dirbu sąžiningai, profesionaliai. Vertinu kiekvieną klientą ir stengiuosi pasiekti patį geriausią rezultatą. Susisiekite ir manau tikrai sutarsime dėl bendradarbiavimo!
Nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas labai svarbus įvykis gyvenime, todėl į tai reikėtų žiūrėti labai rimtai ir tai patikėti profesionalui. Nes namai yra ta vieta, kur vyksta tikrasis žmonių gyvenimas. Juose vaikai išmoksta tarti pirmuosius žodžius ir žengti pirmuosius netvirtus žingsnius. Juose atrandate užuovėją po sunkios darbo dienos. Jūs dar neturit rakto nuo tokių durų? O gal norit tokį raktą perduoti kitam savininkui? Aš būsiu jungiamąja grandimi tarp pardavėjo ir pirkėjo, kuri greičiau padės pasiekti tikslą.
KODĖL VERTA RINKTIS MANE?
Mano ilgametė pardavimų patirtis padės surasti raktus Jūsų naujiems namams! Nuoširdumas, atvirumas, draugiški santykiai bei užsibrėžto tikslo siekimas – tai pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaujuosi atstovaudamas savo klientus.

NT BROKERĖ

Natalja Panavienė

Virš dvidešimties metų dirbau valstybės statutinėje tarnyboje, o tiksliau buvau policijos pareigūnė – tyrėja, tad daug bendravau su žmonėmis. Mano didžiausias privalumas, kad moku žmones girdėti, išklausyti ir jiems padėti. Ankstesnis darbas išūgdė manyje pareigingumą, atsakomybę ir darbštumą. Moku gana lengvai valdyti stresines sitacijas ir susidoroti su dideliu informacijos srautu. Žinodama Jūsų poreikius, galiu padėti pasiekti savo tikslų parduodant turimą arba įsigyjant naują nekilnojamąjį turtą. Turėdama teisinį ir ekonominį išsilavinimą bei ilgalaikę praktinę patirtį teisinėje, vėliau logistikos ir apskaitos srityje, padėsiu Jums išspręsti visus su būsto pardavimu arba įsigyjimu susijusius klausimus, sutvarkyti reikiamus dokumentus ir atlikti kitas procedūras sėkmingam sandoriui sudaryti. Dirbdama stiprioje brokerių komandoje, siekiu perimti geriausią jų patirtį, pagilinti žinias nekilnojamojoje turto srityje ir suteikti Jums geriausią paslaugą. Nebūnant nekilnojamojo turto specialistu, žmogui sunku susigaudyti gausioje jo pasiūloje ir paklausoje, tinkamai įvertinti jo kokybę ir kainą, todėl svarbu tinkamu metu kreiptis į mane ir gauti kvalifikuotą pagalbą. Mano didžiausia vertybė – pasitikėjimas žmonėmis, todėl ir žmonės pasitiki manimi. Daug metų vadovaujuosi šūkiu GINTI, SAUGOTI IR PADĖTI, todėl atstovaudama klientą, visada GINSIU jo teises, SAUGOSIU nuo nenumatytų aplinkybių, galinčių iškilti tvarkant reikalingus sandoriui sudaryti dokumentus ir PADĖSIU sklandžiai ir sėkmingai jam įvykti! Kreipkitės telefonu 8 687 45798 arba elektroniniu paštu: natalja.panaviene@ntbrumai.lt ir mielai visada Jums padėsiu!

tel.:+37068745798

el.p.:natalja.panaviene@ntbrumai.lt

NT BROKERĖ

Monika Ilgūnaitė

NT BROKERĖ

Kristina Staniulė

UAB “Firma.Lt”
Žirmūnų 83-24, Vilnius

NT BROKERIS

Andžejus Gribovskis

NT BROKERIS

Ruslan Adaškevič

“LAIMĖ – kai ryte norisi į darbą, o vakare namo.”

NEKILNOJAMOJO TURTO BROKERIO paslaugos:

– BŪSTO PASKOLOS BE PRADINIO ĮNAŠO. Tarpininkavimo paslaugos kaina 300Eur;

– TIKSLUS nekilnojamojo turto ĮVERTINIMAS ir IŠSAMI ANALIZĖ. Objekto apžiūros/Konsultacijos kaina 30Eur;

– SUDĖTINGŲ TEISINIŲ nekilnojamojo turto REIKALŲ TVARKYMAS (areštai, ginčai, nuomininkų iškeldinimas). Paslaugos kaina 30Eur/val;

– NT PARDAVIMAS – 2,5% (priklausomai nuo NT vertės);

– NT PIRKIMAS – pasirinkto NEKILNOJAMOJO TURTO gyva apžiūra ir įvertinimas – 30Eur;

– NT NUOMA – vieno mėnesio nuomos mokesčio dydžio komisinis;

– NT nuomos ADMINISTRAVIMAS – 10% nuo mėnesinio nuomos mokesčio.

NT brokeris Ruslan Adaškevič
Gedimino pr. 44A, Vilnius (biuras “SPACES”)

NT BROKERIS

Andrej Olechnovič

Gerbiu kliento laiką ir nuomonę, todėl pirmiausia įsiklausau į jo poreikius, galimybes ir lūkesčius. Išanalizuoju ir tik tada siūlau. Daugelio metų patirtis statybų versle padeda man rasti ir pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Taip pat profesionaliai įvertinu perkamų ar parduodamų patalpų būklę, investicijų poreikį ir galiu rekomenduoti itin profesionalius meistrus.Savo darbą atlieku profesionaliai, sąžiningai ir su džiaugsmu. Mano tikslas – patenkintas klientas.

Kreipkitės! Garantuoju, mes būsime puiki komanda

VYSTOTOJO ATSTOVĖ/NT PARDAVIMŲ VADYBININKĖ

Julija Bykova

UAB “Homa group”

www.homa.lt